7 november 2023

Welke groepslessen kan je volgen bij HAL22 Gym?

Met een abonnement bij HAl22 Gym heb je gratis toegang tot al onze groepslessen. Deze worden gegeven in de Meet & Move – ruimte. Deze ruimte bevindt zicht aan de rechterzijde bij binnenkomst van de gym. Lees hier welke groepslessen je allemaal kunt volgen bij HAL22 Gym!

bokszak-atsma-roelvink

Probeer een keer een van onze HAL22 Gym groepslessen! Als HAL22 Gym lid krijg je onbeperkt toegang tot onze groepslessen. Schrijf je vooraf in via de HAL22 Gym-app. Wil je meedoen aan een groepsles als je geen lid bent? Dat kan ook! Schaf hiervoor een dagpas aan en schrijf je in voor een groepsles door te mailen naar gym@hal22.nl.

Onze groepslesaanbod is divers en voor ieder wat wils! Of je nu op zoek bent naar zen in onze Yin en Hatha Yoga lessen, de energie voelt tijdens onze bokstrainingen, je buikspieren versterkt met onze core workouts, of je uithoudingsvermogen verbetert met onze Power Hit Trainingen – we hebben voor elk wat wils.

Stap binnen in onze groepslesruimte ”Meet & Move” en laat je begeleiden door onze trainers met enthousiasme en expertise, ongeacht je fitnessniveau. De ‘Meet & Move’ – ruimte vindt je in bij binnenkomst in de HAL22 Gym aan je rechterzijde. Bekijk hier ons volledige groepsles aanbod en schrijf  je in!

 

Meer nieuws

shuffleboarden-utrecht
Shuffleboard vanaf nu óók online te boeken
Reserveer jouw Shuffleboard tafel vanaf nu ook online!
HAL22-Bowling-Club-NBF
Nieuw! HAL22 Bowling Club
Word nu lid van de HAL22 Bowling Club! HAL22 is sinds kort als enige bowlinglocatie in Utrecht aangesloten bij de Nederlandse Bowling Federatie (NBF).