7 november 2023

Welke groepslessen kan je volgen bij HAL22 Gym?

Met een abonnement bij HAl22 Gym heb je gratis toegang tot al onze groepslessen. Deze worden gegeven in de Meet & Move – ruimte. Deze ruimte bevindt zicht aan de rechterzijde bij binnenkomst van de gym. Lees hier welke groepslessen je allemaal kunt volgen bij HAL22 Gym!

bokszak-atsma-roelvink

Probeer een keer een van onze HAL22 Gym groepslessen! Als HAL22 Gym lid krijg je onbeperkt toegang tot onze groepslessen. Schrijf je vooraf in via de HAL22 Gym-app. Wil je meedoen aan een groepsles als je geen lid bent? Dat kan ook! Schaf hiervoor een dagpas aan en schrijf je in voor een groepsles door te mailen naar gym@hal22.nl.

Onze groepslesaanbod is divers en voor ieder wat wils! Of je nu op zoek bent naar zen in onze Yin en Hatha Yoga lessen, de energie voelt tijdens onze bokstrainingen, je buikspieren versterkt met onze core workouts, of je uithoudingsvermogen verbetert met onze Power Hit Trainingen – we hebben voor elk wat wils.

Stap binnen in onze groepslesruimte ”Meet & Move” en laat je begeleiden door onze trainers met enthousiasme en expertise, ongeacht je fitnessniveau. De ‘Meet & Move’ – ruimte vindt je in bij binnenkomst in de HAL22 Gym aan je rechterzijde. Bekijk hier ons volledige groepsles aanbod en schrijf  je in!

 

Meer nieuws

inschrijving-padeltraining-gestart-hal22
Inschrijvingen padeltraining van start!
Inschrijvingen padeltraining nazomer van start
hal22-gym-06
Inloopweekend HAL22 Gym – 17 en 18 juni
Kom langs naar in het inloopweekend van HAL22 Gym op zaterdag 17 juni of zondag 18 juni

Word nu lid van HAL22 Gym en sport gratis tot 1 september! 🎉

Start je zomer goed! Schrijf je nu in voor een HAL22 Gym ONE YEAR-lidmaatschap en sport tot 1 september 2024 gratis bij HAL22 Gym.

Hoe eerder je inschrijft, hoe langer je gratis sport!

⚠️ Actie geldig  t/m 29 februari. Schrijf je nu in!